RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колеж сред дърветата

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Колеж сред дърветата Empty Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Пон Фев 01, 2010 12:34 am

''Зелена мечта'' е академия за обучение на млади хора от различни националности с различни интереси и идей с цел изграждане на доверие и работа в екип. Програмата е 6 месеца. Академията се намра в сърцето на алпите и е основана през 1980г. От тогава на сам всяка година тя приема до 20 ученика (от 18 до 24 години) в програмата си за усъвършенстване. Тя включва на практика всичко - от курсове по готвене до летене с пара планер. Всеки се записва за това което иска и работи по програмата СТРИКТНО... Учасващите са изолирани от света (в смисъл имат си нет и телефони ) обаче са високо в планината където няма никой освен тях и техните ''преподаватели''.

Колеж сред дърветата Castle
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Вто Фев 02, 2010 12:24 am

"- Ох! Главата ми! Кой строи тези академии за обучаване в сърцето на Алпите! Добре че си нося хапчетата!". Джошуа бръкна в един от джобовете си и звади малко кръгло хапче, глътна го и си пое дълбоко дъх, сега нямаше за какво да се притеснява - намираше се на края на света, изолиран от всякаква цивилизация. Това за много хора би означавала сигурна смърт, но Джошуа беше спокоен и доволен, че ще прекара известно време сред природата. Тормозеше го само пулсиращата болка в дясното му слепоочие, ако тя се разпространеше знаеше какво ще стане.
"- Хах, и какво правя тук? Защо баща ти ме праща тук?! Аз нямам проблем с общуването, освен с теб де, никога не ми позволяваш да правя каквото искам! Но съдейки къде се намираме, скоро ще съм свободен, нали мое извратено Аз?"
"- Извратеният си ти, Алек!" - отговори Джошуа и взе още едно хапче.
Слезе от джипа, взе си куфара и каза чао на шофьора (баща му нямаше времето да го изпрати). Огледа се наоколо - планина, гора, небе - всичко беше толкова чисто и непокътнато, толова девствено. Знаеше, че целта на тази "ваканция" съвсем не беше да се разхожда сам из гората - тя беше да се разхожда заедно с много други хора, така нареченият екип, в гората. Знаеше още и че няма да бъде посрещнат добре, особено след като всички разберат за проблема му, но баща му настояваше, че за да си намери работа, трябва да докаже, че е работоспособен.
Тръсна глава, за да се отърве от тези мисли и отново насочи вниманието си към самия замък в който щяха да отседнат и хората, които виждаше наоколо.
Две момчета, и двете в черно. "Единият е гей!-мислеше си Алек, а другият е просто разлигавено мамино детенце..или неосъзнат гей!"; "Спри да мислиш! С тези хора ще работим и това е! Каквито, такива! Все едно ти си нещо по-добро от тях, че ти даже собствено тяло си нямаш!"; "Е, тук ти си виновен, ако ми даваше по-често това тяло, можех да направя чудеса....като тези които замислям с ей онази леко червенокосата! Никак не бих отказал да остана насаме с нея..."; "О, я стига! Та тя е с около 5 години по-голяма, а и мога да се обзаложа, че ще е някоя от преподавателките!"; "А аз мога да се обзаложа, че ако ме псунеш да контролирам това тяло, тя ще е моя!"
Джошуа реши, че този диалог става прекалено дълъг и тръгна към входната врата, където се бяха събрали другите. Не умираше от желание да се запознае с тях, но колкото по-бъзро действаше, толкова по-бързо щеше да свърши този ад, и щеше да се наслаждава на свободното си време.
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Вто Фев 02, 2010 4:26 am

Ерик огледа новите ученици. От своя страна повечето от ученичките също го забелязаха.
Тъкмо се връщаше от планината, беше му се отворила възможност да отиде сам за да поснима и реши да се възползва. Не че имаше проблем да ходи с ученици, те просто проваляха всичко понякога! Голям брой от ученичките, които се записваха в курса му по фотография, го правеха само за да точат лиги по него и евентуално да си пробват късмета. Това определено ласкаеше егото му, а и едва ли някой друг в академията можеше да се похвали с толкова редовен секс, колкото него,но пречеше особено много на работата. Те нямаха фотографско око, бяха несериозни, шумни и най-вече, постоянно се редуваха да подтичкват след него! Понякога наистина ставаше досадно.

Видя Аманда в тълпата и й помаха жизнерадостно. И на нея не й беше лесно. Сигурно нямаше мъжки индивид в тази академия, чийто поглед да не остава в нейните красиви....очи.
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Вто Фев 02, 2010 10:10 am

Макс се бе облегнал на една стена и пушеше оглеждайки замъка. Две мисли се въртяха в главата му ''Шибани позьори'' и ''Какво правя тук мамка му'' . Загледа малко даскалите и единственната мисъл която стигна до и без това закърнелия му мозък бе ''Ебах го аз ли съм единствения дето не е обратен тука?''
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Вто Фев 02, 2010 10:18 am

Аманда се бе надвесила на един от балконите и наблюдаваше с интерес новодошлите ...Няколко ''проблемни'' момчета едно русо минйонче и Ерик се бяха насочили към входа... скоро щеше да трябва да се насочи към аудиториума ... все пак тя щеше да води представянето тази година.
Вниманието и бе привлечено от един Джип, който се движеше със не съобразена скорост, в двора на академията.
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Вто Фев 02, 2010 10:34 am

Ели стоеше близо до останалите новодошли. Доста се притесняваше от това място, защото знаеше с какви хора ще й се наложи да общува. Деца на богаташи. Те винаги бяха с ужасни характери. Надменни, нагли, всички се бореха за прозвището "лидери" в социалните си групи. Впечатление й направи приближаващия се висок, в сравнение с нея мъж, който мъкнеше две огромни раници, явно пълни с обективи, лещи и поне 2 професионални фотоапарата, защо и ръцете му бяха пълни с фотографски пособия.
Беше по-възрастен от учениците и съдейки по тези две неща лесно можеше да се досети, че това би трябвало да е учител по фотография.
"Този човек определено имаше доста особен чар." Помисли си Ели.
В този момент й се стори, че той погледна към нея и бързо отмести поглед.
На балконът стоеше, както тя подозираше, защото беше разпитала други ученици от предишни години за нея-психоложката(беше се свързала с 2 момичета, едното от които също влязло благодарение на държавна стипендия). Определено беше красива, при това много!
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Вто Фев 02, 2010 10:40 am

Крис спря почти пред входа на академията, изключи радиото и слезе от колата. Тръшна вратата на Raw-ата и се усмихна на академията - обичаше това място. Сложи си тъмните очила и нарами сака си. Докато се насочваше към входа поогледа новите ученици- щеше да си има ядове с някой от тях, от сега го знаеше. Видя Ерик и му подвикна да го изчака. Погледна часовника си - щеше да има достатъчно време да се преоблече преди да започнат в актовата зала.
''Радвам се да те видя Ерик''- Каза подавайки му ръка с усмивка без да спиря хода си( подканва го да ходят нагоре- да му разкаже какво е изпуснал от миналата година)
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Вто Фев 02, 2010 10:57 am

-И аз се радвам да те видя, Кристофър-обърна се към Крис и се ухили до уши. Погледна си ръцете и реши, че няма да успее да му подаде ръка, беше ЗАТРУПАН с всякакви техники, половината от които не успя да използва. Лаптопът му беше в чантата, която носеше през рамо, макро обективите бяха в чантата на гърба му. Любимият му ветеран Канон, преметнат през другото рамо, Никонът в дясната ръка, заедно с 2 обектива за него в лявата. Опита се да освободи поне една от двете за да се здрависа с Крис, но реши да не пробва, за да не потроши нещо от невнимание, затова просто сви рамене с отчаяна усмивка. Намести лаптопа и канона на рамената си, защото усети как бавно се изхлузваха и се обърна отново към Крис:
-Ами...хайде да вървим нагоре. Между другото, джипа нов ли е?
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Вто Фев 02, 2010 11:05 am

-Да, взех го миналия месец - истинско котенце, пък и беше адски евтин като за такава кола. - Крис огледа колко се бе натоварил колегата му и се ухили - Господи човече, знам че правиш ''изкуство'' но наистина ли ти трябва всичко това? Дай една чанта и без това едната ми ръка е свободна - нещо не чупливо ако може Laughing .
- Е хайде разказвай какво изпуснах докато се ''разхождах'' из африка? Чувам , че сме имали нова психоложка ?
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Вто Фев 02, 2010 11:16 am

-Честит да ти е - подаде му чантата с Канона, като много внимателно проследи как точно ще го носи Крис. Обожаваше фотоапаратите си и се отнасяше с тях, така, сякаж бяха от стъкло.- Аз откровенно казано не бих разчитал на това "котенце" да ме разхожда в планината обаче. Бях загледал една сива рав четворка, но ме посъветваха, че не стават за по-сурови терени. Сега съм се насочил към руските джипове. Като дизаин не струват, но са здрави и евтини, а аз както знаеш се мъкна от чукар на чукар за да снимам различни животни и няма да ме е яд, когато потроша такава кола.-пое си въздух, защото каза всичко това на един дъх и продължи.-О, да...новата психоложка, погледни към балкона-казвайки това и той погледна натам и се ухили мазно.
Продължиха да ходят и стигнаха в академията.
-Как мина в Африка?


Последната промяна е направена от xael на Вто Фев 02, 2010 1:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Вто Фев 02, 2010 11:34 am

Принципно Крис не си гълташе езика, но тази дама явно успя да го умагьоса. Добре че беше въпроса на Ерик да го приземи на земята.
- Ами мизерно, както и да го погледна там хората просто си страдат и умират... направихме каквото беше по силите и юрисдикцията ни, занесохме им дрехи храна и лекарства, но с този политически режим... няма значение всъщност спасихме колкото можахме, другото е в ръцете на Бог.
Навлязоха в академията. Неловкото мълчание май се беше проточили малко по-дълго от желаното...
- Какво ще преподаваш тази година фотография или история на изкуството?- Попита Крис докато чакаха картите за стайте си.
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Вто Фев 02, 2010 11:40 am

Аманда:
Е, време е да се насочвам надолу- си каза и напусна балкона хвърляйки последен поглед на пристигащите. Последната мисъл която мина през главата й бе'' Що за егоистичен тъпанар би карал така в учебна зона?'' - Въпреки че новопристигналия й колега не изглеждаше като анти-социалния тип.

Макс:
Макс хвърли фаса си на земята и задърпа куфара си към входа. Единнствената му мисъл бе '' Кой идеот е сложил чакъл вместо цимент тук!""
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Вто Фев 02, 2010 11:51 am

Ерик:
-Мисля да се пробвам и с двете. Смятам, че ще успея да наглася някак графика така, че да ги съчетая. Е какво ще кажеш за психоложката? - беше му ясно защо мълчанието се беше проточило толкова дълго. И двамата бяха започнали да преглъщат доста трудно, когато забелязаха Аманда на балкона. Ерик се усмихна на момчето, от което взе картата си и погледа към Крис, за да поскаже, че не е забравил въпроса, който зададе.
После отново хвърли поглед на учениците и им се ухили приветливо. Честно казано, не му бяха особено симпатично. Миналата година имаше две госпожици на по 23 години...Ооо, бяха страхотни. Тази година женския състав беше доста по-ограничен, макар отново да не бяха за изпускане. Но момчетата бяха отчайващи. Всичките му приличаха на депресирани тийнейджъри с психични отклонения.

Ели:
Някой я избута доста невнимателно и тя се олюля. Може би беше най-ниската от всички ученици и учители. Помъкна куфара си след тълпата. При разпоредителя за карти бяха онзи фотограф и друг, вероятно също учител. Като се замисли и двамата бяха страшно симпатични! Изчерви се при мисълта и заби поглед в пода.
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Вто Фев 02, 2010 12:49 pm

Алек:
Мамка му и мястото! Две симпатични само видях, и както разбра ти после, едната била психоложката!
Джошуа:
Е поне ще прекараш доста време с нея насаме...по-точно аз ще прекарам доста време насаме с нея, не смятам да ти давам възможност да ме избуташ!
Алек:
Хах, я се виж бе! Вече чуваш гласа ми доста по-силно отпреди, това значи само едно нещо...
Джошуа (прекаъсвайки Алек)
..че се нуждая от една хубава, отпускаща вана!
Алек
....по възможност с ей онова ниското и русокосо момиче!
Джошуа за пореден път тръсна главата си и измисли плана за действие - отива при разпределението за картите, бута се навсякъде и се запознава с всеки който бутне. После ще отиде да се запознае с психоложката и да й представи проблема си - всеки с по-сериозно психично заболяване бе задължен да се представи още при първа възможност, за да могат определеноте хора да го следят до края на "ваканцията" с учебна цел.
Закрачи бързо натам и първия изпречил му се на пътя беше точно това русо момиче. Усети как Алек трепва някъде вътре в главата му, но засега положението беше под контрол.
- Ъъ...извинявай, не те видях. Аз съм Джошуа. (представи се той и се усмихна възможно най-приветливо)
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Вто Фев 02, 2010 1:00 pm

Ели погледна нагоре към момчето, което без малко не я събори.
- Ъъ...извинявай, не те видях. Аз съм Джошуа. (представи се той и се усмихна възможно най-приветливо)
Как ли ще види, като стърчеше с поне глава над нея? И тя му се усмихна на свой ред, като остана изумена щом видя погледът на момчето. Имаше две различни очи! Колко странно само...
-Здравей, аз Ели
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Вто Фев 02, 2010 8:56 pm

"Много си секси!"- искаше да каже Алек, но думите излезли от устата на общото тяло бяха:
- Радвам се да се запознаем Ели. Кажи, как се озова тук? Баща ти не е бил доволен от кариерата ти? Майка ти е решила, че трябва да се отърве от теб за известно време?
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Сря Фев 03, 2010 12:17 am

Eли не отговори веднага. Колебаеше се дали да каже истината или да излъже. Ръцете й трепнаха.
-Не, всъщност...Аз дойдох тук с държавна стипендия. А от университета казаха, че могат да ми покрият годината като взета, ако тук изучавам сходни предмети. И аз...-отново се изчерви-реших да пробвам.
Вече беше сигурна, че това беше голяма грешка. Сега и това момче щеше да започне да й се подиграва. Сигурно в куфара си имаше повече дрехи, отколкото тя в целия си гарбероб! А беше момче!
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Сря Фев 03, 2010 7:42 pm

- Уоу...колко ли си се бъхтила за тази стипендия...-кза Джошуа.( "Ахахаха, задрътенячка!" чу в главата си) - Ти наистина искаш да си тук! Извинявай ако съм те засегнал с предположенията си, просто явно нямам това желание да съм тук, но сега мога да се заразя с ентузиазъм от теб.
Джошуа се усмихна, и това не беше насилствена и лицемерна усмивка, а искренна и топла.
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Сря Фев 03, 2010 9:18 pm

-Всъщност не съм се бъхтила особено. Имам силно развита фотографска памет, веднъж щом прочета нещо, трудно излиза от главата ми-започна да обяснява Ели, но се спря, защото знаеше, че на никой не му се слуша подобно нещо.
После продължи отново:
-На какво мислиш да наблегнеш тук? Какво ти е интересно, може да се окажем на едни и същи курсове(въпреки че силно се съмняваше)
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Сря Фев 03, 2010 9:23 pm

- Честно казано интересувам се от изкуства - театър, литеарура, фотография. Също така екология и история. Доста различни предмети, но има по нещо за мен в тях. Като спорт предпочитам ездтата, няма нищо по-хубаво от кротка разходка из гората на гърба на кон. А ти?
Джошуа се вслуша в мислите си, странно но чуваше само своите, сякаш Алек се бе отегчил и си беше намерил друго занимание, или се чувстваше толкова спокоен, говорейки с Ел, че Алек дори да крещеше, пак нямаше да го чуе.
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  phoenixmighty Сря Фев 03, 2010 9:29 pm

Mакс:
Макс додърпа куфара си до гишето и зачака да му донесат картата за стаята. Говореха му нещо за семинар... презентаций... На баба му фърчилото. Някакъв изрод с кофти лещи говореше с една лилипутка... Двама гея заминаха нагоре по коридора... Как мамка му се нави да се набута тук?

Аманда:
Аманда отвори двукрилата врата и открехна един прозорец, колкото да стане течение. Сложи очилата си включи лаптопа - след околко 40 минути тук щеше да е пълно с ученици и учители и нямаше намерение да се излага пред тях. Издиша леко и седна да преговори презентацията си.

Крис:
Крис отвори стаята си , и хвърли сака си на леглото... Все същата стая- все едно му пазеха резервация. Измъкна един диск на Sabbath от сака си и го пусна да свири тихичко- все пак това беше училище. Погледна часовника си - идеално щеше да има достатъчно време да се обръсне и изкъпе преди презентацията.
phoenixmighty
phoenixmighty

Брой мнения : 68
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  xael Съб Фев 06, 2010 8:21 am

Ели:
Eли се замисли. Много искаше да учи всичко! Но нямаше време за това, трябваше да си избере курсове, които да посещава, до сега не се беше замислила за това...
-Ъм...аз...не съм сигурна. Искам да посещавам фотографията, но за жалост нямам оборудването за там, а предполагам преподавателят ще държи на поне приличен фотоапарат с автоматични настройки и сменяаем обектив. Така че ако това е условието, курса ще мине и без мен. Искам да уча и нещо свързано с историята, може би история на изкуството, не да е просто история. Не съм си избрала все още какво точно искам-измрънка Ели.

Ерик:
Ерик забърза към стаята си. Беше в дъното на първия етаж. До нея баща му бе отставил още една празна стая, която той ползваше като фотографско ателие. Влезе в стаята си и остави бързо всички раници. После направо изхвърча и тръгна към залата за презентация. Аманда вече беше там, явно преговаряше презентацията. Бащо му беше казал да се постарае да е там преди да почне презентацията, а не да чука някоя от ученичките или да е в планините(разбира се, не така буквално). Погледна часовника си и видя с облекчение, че беше подранил с цял половин час.
xael
xael

Брой мнения : 86
Join date : 26.01.2010
Age : 33
Местожителство : Sachara

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Съб Фев 06, 2010 1:09 pm

- Имаш достатаъчно време да се ориентираш, Ели. Сигурен съм че преподавателите и курсовете ще са на ниво. (чиста лъжа....). Ако се притесняваш, че нямаш фотоапрат, мисля че преподавателят има куп техника и с радост би услужил на момиче като теб, а дори да не го направи само ме потърси - имам два в себе си. Единият е уж за пейзажи, другият за бързо движещи се обекти, но според мен няма никаква разлика - Джошуа се почуди какво още да каже, погледна Ели, усмихна се и се сети да провери часовника си. - Е, Ели, надявам се да се видим по-нататък, но оства само половин час до презентацията, а още не знам в коя стая съм. Доскоро - каза той и изхвърча още преди Ели да отговори.
"Половин час.....това значи че ще се представя на психоложката след това"
"Усещам наличие на стрес Джошуа, може би ще е добре да дадеш на мен да говоря с псхоложката, нали знадеш, за да не се стресираш повече" - и тук Алек би се усмихнал злокобно....ако можеше.
Джошуа не му обърна внимание, взе някакъв ключ от стая, подписа някакви листчета и се запъти към стаята. Не беше трудно да я намери - на 3 етаж с прекрасен изглед към планината и огромна вана в банята. Заряза багажа, отвори чантата си и разположи ароматните пръчици и свещите. Погледна часовника си - остават 15мин. Смени тениската си и се запъти към залата в която щеше да се проведе презентацията. Там намери повечето от преподавателите и "учениците", както и психоложката. Седна на 3 ред и зачака.
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  Sin Чет Фев 11, 2010 4:12 pm

Прекалено черната фигура на Трайс слезе от нещо наподобяващо мини ван и завлачи опърпан, огромен сак към замъка. Беще сред последните, които влизат. Имаче някаква кифля зад него, и разни други невзрачни идиоти. Дали ако се правеше на добро момче известно време щяха да го пуснат по-рано? Съмняшаше се. Пък и не се заслужаваше усилието. Накакво момиче му подаде картонче с номер и ключ за стаята му, след като го попита за името му, предметите, които ще изучава и други досадни детайли. Изглеждайки по-скоро заспало стигна до стаята си, остави внимателно сака на леглото и извади от него малка клетка, през репетките на която се подаваха гладки, дълги, бели косми. Извади и купичка, наля вода и извади Илейн от клетката и. Погалия десетина минути, след което я прибра в банята за всеки случай и зе запъти към залата за началната презентация.

Пристигна преди повечто от останалите. Имаше някаква нахакана учителка, вероятно даскалката, която щеше да приказва глупости два часа. Щеше да е интересно, поне, как дя говори за знания и тем подобни и мъжките в гледад в циците. Беше му трудно и сега, въпреки, че тя се беше навела над някаква пака и малко се виждаше.

Приближи се почти пред нея и зачака, гледайки с мраморно изражение някъде в празното пространство, докато даскалката не се поизрави малко и не му предложи по-добра алтернатива.
Sin
Sin

Брой мнения : 10
Join date : 26.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  adi Съб Мар 06, 2010 10:43 pm

Чакаше, чакаше, но нищо не се случваше. Чудеше се дали да не отиде при психоложката, но забеляза, че някой друг вече чака пред нея и едва ли беше само за да й гледа циците.
adi
adi

Брой мнения : 54
Join date : 30.01.2010

Върнете се в началото Go down

Колеж сред дърветата Empty Re: Колеж сред дърветата

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите